TRANSEMMA

GALATI-BRASOV-CLUJ NAPOCA-FLORESTI(CJ)+4-0753.351.986

Curse Iernut - Brasov

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
9:29
08:00
LMMJVSD
3h
16:5 11:00 TRANSEMMA
LMMJVSD
89lei
Cumpără bilet
Informații
13:1
13:30
LMMJVSD
3h
19:31 16:30 TRANSEMMA
LMMJVSD
89lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
12:3
15:45
LMMJVSD
3h
18:43 18:45 TRANSEMMA
LMMJVSD
89lei
Cumpără bilet
Informații