TRANSEMMA

GALATI-BRASOV-CLUJ NAPOCA-FLORESTI(CJ)+4-0753.351.986

Curse Cluj Napoca - Predeal

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
06:30
23:10
LMMJVSD
5h
18:40
11:30
Amfurat strlen
TRANSEMMA
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații
12:00
15:30
LMMJVSD
5h
07:40
17:00
Amfurat strlen
TRANSEMMA
LMMJVSD
110lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
14:15
06:50
LMMJVSD
5h
21:30
19:15
Amfurat strlen
TRANSEMMA
LMMJVSD
110lei
Cumpără bilet
Informații